Sıkça Sorulan Sorular
Dövme Sildirme İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Dövmem Silinir mi ?

Evet dövmeleriniz tamamen silinir. Tabi renklere göre değişiklik gösterebilir ana tonlarda sıkıntı yaşan masada (Sarı Mor Pembe Turuncu ) gibi renklerde sorun olabiliyor.

Dövme Sildirme Fiyat ?

Dövme Sildirme Fiyat Bilgisi için 0 507 121 96 00 No lu Telefonumuza Whatsapp ' tan Resim atarsanız dövmenizi analiz edip fiyatlandırma yapabiliriz.

Kaç Seansta Biter

Dövmenin Renk Ve Derinliğine Göre Değişiklik Gösterebilir Minimum 4 Maksimum 12 Seans Olabilir. ( Üst Üste Yapılmış Dövmeler Dövme Silme işlemi Daha Uzun Sürer)

Canım Yanar mı ?

Dövme Sildirme Dövme yaptırmaktan daha fazla acımaz. Fakat işlem dövme yaptırmaya göre çok daha kısa sürdüğü için dayanılmaz bi acısı yok (birçok merkez hiç acı yok falan diyebilir ama tamamen acısız olmaz)

Hastalık Bulaşır mı ?

Dövme Sildirme İşlemi Lazerle İşlem ile Yapıldığı İçin Herhangi Bir Hastalık Bulaşma Olasılığı Yok.

Nasıl Siliyorsunuz

Dövme sildirme işlemi için Q Switched Lazer Kullanıyoruz

İşlemden Sonra Problem Olurmu

Hafif Bi Kızarma Bazen Küçük Kanama.

Sildirmek İstediğiniz Dövmenizi info@dovmesildir.com'a Mail atın Ücretsiz Analiz edelim !

Dövmenizi Ücretsiz Olarak Whatsapp'tan Analiz edelim ! 0 507 121 96 00

Cadde Dövme Sildirme Kimdir ?  Cadde güzellik salonu, İstanbul Bayrampaşa ‘ da 5 yıldır solaryum, lazer ve kişisel bakım alanlarında hizmet vermektedir. Yaklaşık 1 yıl önce Dövme Sildirme üzerine de faaliyetler gösteren Cadde Güzelik salonu, yapmış olduğu uzun çalışmalar ve testlerden edindiği tecrübeler ile dövme silme konusunda tamamen güvenebileceğiz bilgi ve deneyime sahiptir.

ANIMATED CHARTS

STRATEGY
0%
HARD WORK
STRATEGY
0%
HARD WORK
ANIMATED NUMBERS